proromSERVERS
Bun venit! > proromServers Team <
proromSERVERS
Bun venit! > proromServers Team <
proromSERVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


WWW.PROROMGUARD.RO
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in
Similar topics
Latest topics
» Nu mai e activ forumul si serverul?
Pozele Raku facute de xytor EmptyThu Oct 31, 2013 12:16 am by Raku

» Cerere admin :D
Pozele Raku facute de xytor EmptySun Mar 03, 2013 12:33 am by SoGooD

» h1tl3r .....................
Pozele Raku facute de xytor EmptySat Mar 02, 2013 6:43 am by h17l3r

» Revenire HIGHLANDER
Pozele Raku facute de xytor EmptyWed Feb 27, 2013 11:49 pm by xYtoR

» Terog xYtoR
Pozele Raku facute de xytor EmptyTue Feb 26, 2013 11:33 pm by xYtoR

» PT ADMINOSI SERVERULUI
Pozele Raku facute de xytor EmptyMon Feb 25, 2013 11:01 am by h17l3r

» SUGESTIE - ADMIN RAKU
Pozele Raku facute de xytor EmptyMon Feb 25, 2013 10:47 am by Raku

» reclamatie dmin hitler
Pozele Raku facute de xytor EmptyMon Feb 25, 2013 7:51 am by h17l3r

» pentru xytor
Pozele Raku facute de xytor EmptySun Feb 24, 2013 11:14 pm by xYtoR

Top posters
xYtoR
Pozele Raku facute de xytor I_vote_lcapPozele Raku facute de xytor I_voting_barPozele Raku facute de xytor I_vote_rcap 
H1tl3r.
Pozele Raku facute de xytor I_vote_lcapPozele Raku facute de xytor I_voting_barPozele Raku facute de xytor I_vote_rcap 
Emil
Pozele Raku facute de xytor I_vote_lcapPozele Raku facute de xytor I_voting_barPozele Raku facute de xytor I_vote_rcap 
Harris
Pozele Raku facute de xytor I_vote_lcapPozele Raku facute de xytor I_voting_barPozele Raku facute de xytor I_vote_rcap 
TeXanU
Pozele Raku facute de xytor I_vote_lcapPozele Raku facute de xytor I_voting_barPozele Raku facute de xytor I_vote_rcap 
cove
Pozele Raku facute de xytor I_vote_lcapPozele Raku facute de xytor I_voting_barPozele Raku facute de xytor I_vote_rcap 
Mr.RooT
Pozele Raku facute de xytor I_vote_lcapPozele Raku facute de xytor I_voting_barPozele Raku facute de xytor I_vote_rcap 
Raku
Pozele Raku facute de xytor I_vote_lcapPozele Raku facute de xytor I_voting_barPozele Raku facute de xytor I_vote_rcap 
h17l3r
Pozele Raku facute de xytor I_vote_lcapPozele Raku facute de xytor I_voting_barPozele Raku facute de xytor I_vote_rcap 
BIZZAR
Pozele Raku facute de xytor I_vote_lcapPozele Raku facute de xytor I_voting_barPozele Raku facute de xytor I_vote_rcap 
Parteneri
PROROMGUARD.ro
Players On
Pozele Raku facute de xytor B_160_400_0_FFFFFF_C5C5C5_FFFFFF_000000_0_1_0 Pozele Raku facute de xytor B_160_400_0_FFFFFF_C5C5C5_FFFFFF_000000_0_1_0 Pozele Raku facute de xytor B_160_400_0_FFFFFF_C5C5C5_FFFFFF_000000_0_1_0
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

 

 Pozele Raku facute de xytor

Go down 
5 posters
AuthorMessage
Raku
Admin
Admin
Raku


Posts : 58
Join date : 2011-01-06
Age : 31
Location : ARAD

Pozele Raku facute de xytor Empty
PostSubject: Pozele Raku facute de xytor   Pozele Raku facute de xytor EmptyFri Sep 14, 2012 3:26 am

[img]Pozele Raku facute de xytor Fy_sno11[/img]

[img]Pozele Raku facute de xytor Fy_sno12[/img]


[img]Pozele Raku facute de xytor Fy_sno13[/img]

[img]Pozele Raku facute de xytor Fy_sno14[/img]

Dovada ca ti le-am pus pe yahoo ..

[img]Pozele Raku facute de xytor Untitl10[/img]

[img]Pozele Raku facute de xytor 22212111[/img]
Back to top Go down
https://proromzapto.forumotion.com
Mr.RooT
Moderator
Mr.RooT


Posts : 59
Join date : 2012-08-13
Age : 25
Location : Bucuresti

Pozele Raku facute de xytor Empty
PostSubject: Re: Pozele Raku facute de xytor   Pozele Raku facute de xytor EmptyFri Sep 14, 2012 3:52 am

Nu prea pricep Raku ce sunt astea am citit ce vb u cu xytor dar nu pricep nimic poate scri si o explicatie .. multumesc
Back to top Go down
Raku
Admin
Admin
Raku


Posts : 58
Join date : 2011-01-06
Age : 31
Location : ARAD

Pozele Raku facute de xytor Empty
PostSubject: Re: Pozele Raku facute de xytor   Pozele Raku facute de xytor EmptyFri Sep 14, 2012 11:14 am

unii jucatori ma acuzau ca folosesc coduri, iar astazi,eram pe server,si dintr-o data mi s-au facut poze.

Deci pe scurt,mi-a facut xytor poze, si am postat pe forum pozele, iar pentru ca pe Yahoo messenger,nu mergea sa le trimit,pentru ca xytor nush dc nu primea fisierele,si am postat si dovada ca eu am pus pozele sa i le trimit lui xytor,dar nush dc nu ii apareau lui !!!
Back to top Go down
https://proromzapto.forumotion.com
Emil

Emil


Posts : 140
Join date : 2011-07-08
Age : 28
Location : Sub Maus

Pozele Raku facute de xytor Empty
PostSubject: Re: Pozele Raku facute de xytor   Pozele Raku facute de xytor EmptyFri Sep 14, 2012 11:35 am

Eu stiam ca esti curat Wink
Dar e bine ca ti'a facut sa ii linistesti pe ceilalti care cred ca joci cu cod..
Back to top Go down
https://proromzapto.forumotion.com
IoGy




Posts : 3
Join date : 2012-08-21
Age : 34
Location : Calarasi

Pozele Raku facute de xytor Empty
PostSubject: Re: Pozele Raku facute de xytor   Pozele Raku facute de xytor EmptyFri Sep 14, 2012 11:56 am

nu a mers pentru ca folositi messenger diferit!
Back to top Go down
xYtoR
O W N E R
xYtoR


Posts : 191
Join date : 2011-01-11
Age : 39
Location : Bucuresti

Pozele Raku facute de xytor Empty
PostSubject: Re: Pozele Raku facute de xytor   Pozele Raku facute de xytor EmptySat Sep 15, 2012 2:39 am

Sper ca e limpede pentru toata lumea care mai acuza unii admini cum ca ar juca cu cod, CA si sfat.. pe viitor abtineti-va. Sa aveti un weekend placut. HF
Back to top Go down
http://www.proromgurd.ro / https://proromzapto.forumotion.com
Raku
Admin
Admin
Raku


Posts : 58
Join date : 2011-01-06
Age : 31
Location : ARAD

Pozele Raku facute de xytor Empty
PostSubject: Re: Pozele Raku facute de xytor   Pozele Raku facute de xytor EmptySat Sep 15, 2012 1:16 pm

multumim la fel xytor.

Iar pentru cei care ma acuzau: Stati linistiti,ca nu am jucat cu cod,doar cand aveam 12-13 ani,si acum am 20 . De 7 ani nu am mai folosit nici un cod,recunosc ca la inceput am incercat codurile,ca nu stiam sa joc,dar acum am 8 ani experienta,si cred ca dupa 8 ani,stiu si eu sa joc cs Very Happy parerea mea... Iar in plus,la counter-strike-u pe care il folosesc eu,nu se poate instala nici un cod,deoarece e anti cod ! Daca se instaleaza un cod la acest CS,se elimina din joc automat.. Multa bafta!!!
Back to top Go down
https://proromzapto.forumotion.com
Sponsored content





Pozele Raku facute de xytor Empty
PostSubject: Re: Pozele Raku facute de xytor   Pozele Raku facute de xytor Empty

Back to top Go down
 
Pozele Raku facute de xytor
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» xytor parola
» Terog xYtoR
» RECLAMATIE HITLER

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
proromSERVERS :: SERVERE :: PROROM.malware-site.www [ CS MOD ] :: Discutii Libere-
Jump to: